Orgaanilised toidulisandid

Orgaanilised toidulisandid

Pidades dieete või jälgides enda toitumist võib puudu tulla mitmetest erinevatest vitamiinidest, mineraalidest ning toitainetest. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, kui keha vajab veidi toetust siis parim valik on kasutada orgaanilisi ning puhtaid toidulisandeid, mida võib usaldada ning mis teenivad keha hästi.
Orgaanilised toidulisandid on puhtad ning üldjoontes väga lihtsad, mis tähendab, et neile ei ole lisatud lisaaineid ega kahjulikke kemikaale, mida võib leida tavalistes toidulisandites.

Mida tähendab orgaaniline toidulisand?
Tegemist on põllumajandus saadusega, mida on kasvatatud puhtalt ning looduslikult. Puhtalt kasvatatud saadustesse ei ole pritsitud kahjulikke kemikaale, kasutatud pestitsiide ega ka GMOd. Kõik orgaanilised tooted, mis on vastavad EU reeglitele kannavad endaga kaasas rohelist märki. Nähes sellist märki võib olla kindel, et tegemist on 95% orgaanilise tootega (1), mis on läbinud erinevaid katseid ning vaatluseid. Mis aga kõige tähtsam, tegemist on tootega, mis on hea nii kehale kui ma meie enda maailmale ning kõikidele, kes siin planeedil elavad.

Miks kasutada orgaanilist toidulisandit?
Me juba teame, et orgaanilised tooted on tervislikud meie kehale ning paremad ka loodusele. Täpsemalt on tegemist aga „lihtsamate“ toodetega, mis ei sisalda endas erinevaid lisaained ega toksilisi kemikaale. Lisaks on tegemist toodetega, mida keha omandab paremini kuna nad on looduslikud, samuti sisaldavad nad rohkem antioksüdante ning kõike muud head. Mis aga kõige parem, tarvitades orgaanilist toodet, millel on veel roheline lipp peal ei toeta me vaid enda keha vaid hoiame ka elusloodust. Näiteks orgaanilised lehmad ei söö antibiootikume ega erinevaid hormoone sisse vaid naudivad igapäevaselt mahlakat heina.
Kasutades toidulisandeid tuleb kuulata enda keha ning tarvitada tooteid, mida meile vaja on. Meie kehad on võimsamad kui kõige kallimad masinavärgid ning neid tuleb aeg-ajalt õlitada kõige parema õliga. Kasutades orgaanilisi toidulisandeid töötavad meie kehad täiskäigul edasi kuna me anname neile vaid seda mida vaja, lisaained, värvained, lõhnaained ei käi nende hulka ning nii saab keha ennast õieti ravida ning puhastada.
Valides endale õiget toidulisandit on alati vajalik otsida kvaliteeti, mitte kogust. Enne toidulisandi ostmist on soovitav veidi eelnevat tööd teha ning otsida firma ning nende toodete kohta rohkem informatsiooni. Meie kehad on kõige kaunimad templid ning mitte miski ei saa enne siseneda kui teda pole kontrollitud.
Kokkuvõttes on orgaanilised toidulisandid võimsad ning nad toetavad meie tervist väga hästi andes meile elujõudu ning tervist.

Mis oleks veelgi parem kui toetada enda tervist teades, et samal ajal on ka tegemist loodusele sõbraliku tootega?

The organic logo | European Commission (europa.eu)


Liitu uudiskirjaga ja saa 8% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!